Wolf´s Rain

28. prosince 2009 v 18:52 | Mao-chan

Obrázky

↓↓↓

Příběh:
Ve starých pověstech je psáno, že až se svět nachýlí ke svému konci, na Zemi se objeví Ráj, ale jen vlci k němu budou znát cestu. Celý příběh se vlastně točí kolem jeho hledání.
Zemi již dávno zachvátila úmorná bída. Lidé žijí v příšerných špinavých ulicích železných měst. Svět netvoří nic než poušťě, ledové pláně, ruiny měst a mrtvé pustiny. Nikdo by nevěřil, že v tomto "pekle" by mohli vlci ještě žít. Ti byli donuceni vzdát se své hrdosti a vzít na sebe podobu lidí, ta jediná je ještě drží při životě. Pomocí iluzí klamou lidské oči, ale ač vypadají a chovají se jako lidé, svůj pach, stopy, stíny a otisky kousnutí neskryjí.
Příběh začíná ve chvíli, kdy se setkají čtyři vlci, jež přilákala vůně Měsíční květiny, Chezy. Dívky, kterou stvořili z rostliny, co se nachází pouze v Ráji. Než se k ní vlci dostanou, Chezu unese záhadný lord Darcia. Kiba se však nehodlá vzdát a spolu s dalšími třemi vlky se vydává květinu hledat...

Můj názor:
Nádherná animace, detailně propracovaná pozadí, k tomu skvělý příběh dohromady dává úžasné anime, na které opravdu stojí za to se podívat! Jedno jediné mínus jsou snad pouze zbytečné díly, jež nijak neposouvají děj kupředu. Ovšem pozor, jen pro silné povahy!

Počet dílů: 30
Napsal: Keiko Nobumoto (2003)
Režíroval: Tensai Okamuro (2004)
Hudební doprovod: Yoko Kanno

Tuto recenzi jsem vymýšlela , ale jako zdroj uvádějte prosím tento blog: www.rozetaxsasuke.blog.cz

Děkuji ^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká barva vlčí srsti se ti nejvíc líbí?

Šedá 19.4% (13)
Hnědá / Zrzavá 11.9% (8)
Bílá 23.9% (16)
Černá / Žíhaná 22.4% (15)
Jiná 3% (2)
Nemohu se rozhodnout ^^" všechny jsou super 14.9% (10)
Ani jedna nesnáším vlky (tak co tady chceš?) 4.5% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
ARCHIV